Přihlášení

trvalé přihlášení
    
Založit nový účet
 

Vlákna

Výzvy     Shánění hráčů na hru
Pokec     Tlachání o čemkoliv
Spory     Řešení sporů zejména kolem dodržování pravidel
Web     Návrhy, komentáře, hlášení bugů
Srazy     Organizace real-life srazů
Turnaje     Diskuze k turnajům
Oznámení     Oficiální sdělení admina

Turnaje

avatar H34D #211323 | 24. 11. 2021 | 18:41

Měl by někdo zájem o turnaj v mapě Duel? 1 hrdina / 1 minuta, celá hra je obvykle hotová do 1 hodiny. Podle počtu zájemců si rozmyslím, zda to má smysl organizovat.

avatar Scooby #211261 | 13. 3. 2021 | 16:17

Rád bych vás seznámil s tím, že jsou právě otevřeny registrace na první turnaj v Mistrovství světa v Heroes 3 HotA ( Horn of the Abyss ) pořádaný polskou a částečně i ruskou scénou. Pro ty kdo chtějí více seznámit s registrací a celkově s webem www.H3.gg , kde jsou registrace a s pravidly World Championship turnaje je zde link na video kde jsem to shrnul. Je zde vytvořena nově eliminační CZ SK skupina, ze které podle počtu slotů postoupí hráči do finálové fáze ( final stage, kde je jich pozváno bez registrací 11 hráčů co vyhráli nějaký velký turnaj v roce 2020 a dalších 117 hráčů se doplní dle výsledků z kvalifikací ). Očekávaný počet slotů pro nás ve final stage je 6-8 při cca 30ti signutých hráčích. Takže je to příležistost si zahrát s lidmi co znáte a zároveň pro cca 1/4 lidí pak i reprezentovat https://www.twitch.tv/videos/947782821
Price pool ještě nebyl zveřejněn, ale mám informace bokem že se uvažuje na Heroes 3 o vysokém price poolu kde například hráč co turnaj vyhraje vyhraje minimálně v přepočtu na CZK 28 570 kč ( 5000 polských zlotých ). I svým signutím můžete podpořit CZ SK scénu a zvýšit tak i počet slotů pro CZ SK hráče kteří budou reprezentovat ve final stage a zároveň je zde i pro lidi co rádi Heroes 3 jen sledují i možnost tipovat výsledky na stránkách H3.gg jak uvádím ve videu .. (smile) 

avatar Houhou #211217 | 13. 10. 2020 | 11:05

Já neříkám, jestli jsem retard, nebo ne. Já jen říkám, že se chováš jako uražené děťátko s lehkým hendikepem, co se zrovna naučilo říkat "ne". A ještě s malým sebevědomím, protože si pořád musíš něco dokazovat a s někým se srovnávat. Je úplně jedno, kdo to napíše a jaký je to člověk, pro posouzení tvrzení to není podstatné.

avatar H34D #211215 | 12. 10. 2020 | 13:05

No jasně, Hou by to vyřešil dospěle, třeba by založil fejkový účet, zapisoval fejkové hry a breptal něco o své babičce. Nebo o svých děvkách, že? :) Jo anebo úplně nejlepší, nutil by mi ty svoje představy o sexu s vlastním dědou, to je náš nedětinský a neretardovaný Houhou. Když se nad tím zamyslím, tak jeho úchylka na prarodiče je pozoruhodná...

avatar Houhou #211213 | 12. 10. 2020 | 12:51

Jasně jeden, co ho nic nezajímá, i kdyby to mělo logiku a druhý se svými argumenty, ať už jsou jakékoliv, komunikující s takovým člověkem a soutěž o to, kdo se dřív odpojí. Od obou velmi vyspělé. Obsah neřeším...

avatar Lord.Alex #211211 | 11. 10. 2020 | 13:03

Nepřijd emi jako žádná dětská diskuse, jedne mluví normálně a jeden ne. nevim co je dětinského na dodržování pravidel. Normální bílej člověk by řekl ok, vymyslel sem je kdysi "blbě" protože sice všem sedí, ale mně ne, tak to dohraju jak sme to vymyslel a další turnaj si lépe promyslim a možná bych ho nehrál rok a půl:)

avatar Houhou #211209 | 11. 10. 2020 | 9:28

Jako v souboji o to, kdo je větší retard? Podle mě je to spíš remíza s vysokým skóre na obou stranách. Taková dětská diskuze.

avatar Lord.Alex #211207 | 9. 10. 2020 | 17:29

1-0 Pro Heada, neni o čem.

avatar H34D #211205 | 9. 10. 2020 | 14:59

Scooby se opět pokouší měnit pravidla v průběhu turnaje. :) Beru to tak, že dnes na domluvený finálový zápas nenastoupil. Pokud se chcete pobavit našim chatem, který v jeho šnečím podání trval 46 minut, čtěte zde: https://i.imgur.com/jxMYtaP.png

avatar H34D #211135 | 20. 4. 2020 | 9:40

Info pro turnaj Karantaréna - http://heroes3.cz/turnaje/arena/ - ode dneška začínáme! Předpokládám, že všichni účastníci turnaje jsou svéprávní a dokázali si přečíst pravidla a projít si předem mapu tak, aby nezdržovali soupeře v turnajové hře. :)

Pro dovysvětlení některých pravidel:

Termín na 1 kolo je skutečně jen 1 týden, tenhle turnaj má být rychlovka, kterou se zabavíme hlavně v době karantény. Termín dodržujte a kontaktujte své soupeře zavčasu. Každý by měl mít ve svém profilu alespoň funkční email. A být po dobu turnaje aktivní ve Skype nebo Discord skupině. Opravdu se mi nechce vás popohánět jak malé děti a řešit pak kontumace, všichni jste se přihlásili do turnaje dobrovolně, tak doufám, že jej budete schopni odehrát. Předem děkuji každému, kdo se bude chovat zodpovědně a své zápasy v termínu odehraje!

Časový limit a limit na počet kol jsem stanovil proto, aby nějaký chytrák nezdržoval půl hodiny soupeře před tím než vůbec dojde k bitvě. Pokud se oba soupeři shodnou na tom, že chtějí limit delší, nemám s tím problém.

Záznam her - celá série jako jeden záznam do ligy, ale každá jednotlivá hra jako ranked do lobby, abych si mohl zkontrolovat, že se hry odehrály a někdo si nestřihl jen kámen-nůžky-papír, jako se to už stalo v jiném turnaji. Výjimečně pokud se oba hráči domluví, že nechtějí ranked, nemusí být, ale osobně v tom nevidím důvod.

Poslední dobou celkem laguje lobby, pokud bude lag přímo v hlavní bitvě, počkejte klidně i 10-20 minut, třeba se to rozjede. Pokud budete mít za sebou více než třeba 2-3 kola boje, chápu, že boj asi nebude možné po loadu přesně zopakovat, nicméně abych zabránil nějakým cíleným pádům hry, musím trvat na tom, aby jste boj opakovali pokud možno, co nejvěrohodněji. Tedy např. i když někdo udělá hloupou chybu, musí ji po loadu zopakovat. Samozřejmě pokud se oba soupeři domluví, že raději dají novou hru, nemám s tím problém. Moje pravidlo uplatňujte jen, pokud jeden z hráčů nesouhlasí s novou hrou. Pokud padne hra před bitvou, tak load autosave, aby se hrálo se stejnými nagenerovanými artefakty a kouzly.

To samé platí pro restarty - žádné restarty, ani technické restarty kvůli čemukoli. Jakmile se spustí hra, hráč může vidět artefakty a kouzla a tudíž se už hraje na ostro.

Hodně štěstí a doufám, že se budete bavit.

avatar Niven #211133 | 20. 4. 2020 | 8:53

K turnaji už jsem psal Headovi... neříkám, že bych nerad zahrál ale prozatím moje aktivní situace tomu moc nenasvědčuje. Hlavně bych musel začít celkově hrát, abych to toho zase přišel jinak bych stejně dostal na hubu. :) A to se mi úplně nehodí zatím. Děkuji za info.

avatar Scooby #211129 | 13. 4. 2020 | 8:40

Na základě vyjádření Older Hera se turnaj dohraje beze změny.


Mimochodem Kingbost neni můj přítel a neni z ruska ale z Běloruska .A co jsem se s ním bavil,tak on že počká jak to dopadne ohledně hlasování. Což je normální logický krok.

Mage 2x psal, že je pro změnu předtím, napotřetí napsal opak, s odůvodněním, když vidí, co se tu strhlo. Vytrhavas Heade věty z kontextu, aniž bys chápal co napsal. A nebo horší varianta, pochopil jsi to a opět ovlivnujes méně bystré lidi.

avatar H34D #211127 | 13. 4. 2020 | 7:06

Nejdříve novinka - kdo by měl zájem o rychlý miniturnaj v mapě Arena (ke stažení v odkazech), dejte mi vědět!

Pepix - Scooby to krásně popsal na Skypu, mage podle něj sice napsal, že by mapy nechal tak, jak jsou, ale podle Scoobyho je to jen diplomat, který chtěl uklidnit situaci, takže jeho hlas počítal jako pro změnu. :) Older Hero asi nevěděl, že může hlasovat i proti změně, takže nejdřív něco zaškrtl, ale při žádosti o vyjádření napsal, že je proti změně. Pro změnu tak byl překvapivě jen Scooby a jeho ruský přítel Kingboost, který mi mimochodem už 2x nepřišel na smluvený termín hry. Ale kdybych žádal kontumaci, to by bylo teprve tóčo. :) Žádná změna mapy se tedy nekoná, ale Scooby s námi a s ligou končí, protože lidi nehlasovali tak, jak on chtěl. :)

avatar Pepix #211125 | 12. 4. 2020 | 22:52

Že tady nikoho z těch dalších 3 lidí nevidím to nějak obhajovat to rozhodnutí.. kdo jsou tedy ti čtyři, kteří si přejí změnu mapy? Je mezi nimi i něčí babička?

avatar Scooby #211123 | 12. 4. 2020 | 16:37

Mimochodem, hlasovali pro změnu 4 lidi kterým to dochází, 4 jste proti. A 2 ( Ester a Houhou) jsou inactive.

Takže to může rozseknout Imposieble.. Impe, dnes odhlasuj nebo napiš, že jsi proti. Dík moc

avatar Scooby #211121 | 12. 4. 2020 | 16:13

Zajímavý, že tu brecite kvůli změně templatu, který tu stejně nikdo nehrál , ale nikdo z vás nebrečí kvůli tomu, že se mezitím změnila celá Hota. Bavili se snad creatori Hoty s noname lidma jako vy o tom, jaké změny tam udělaji a že to ovlivní vsechny probíhající turnaje?
Změnil se churchyard, dokonce 2x, experimental shopy, cela mechanika a itemy resistu, jsou tu nove itemy, zhoršený mass slow, ve hrách je povolena nerfnuta diplomacie, a hromada dalších změn. Kdyby creatori a admini měli vždy tyhle věci diskutovat s názorem lidí jako vy, tak doteď neproběhla ani jedna dobrá změna.

avatar Lord.Alex #211119 | 12. 4. 2020 | 14:23

To nemá smysl, dnes jsem to už fakt naposled v dohldné době zkusil logicky s nim, ale nejde to. On se ohání inteligencí, ale sám nechápe nic, kroms vého tunelu, ne, že netoleruje, ale zjistil sem, že nechápe doopravdy:) takže at si dělá co chce, tad ymu to neprojde a tim je to asi dané.

A heade, klidne začni dělat pokud chceš novej turnaj co funguje, tohle jeho stejně je stejně směšná fraška

avatar H34D #211117 | 12. 4. 2020 | 12:18

Scooby zkus pro jednou pochopit, že ne každý uvažuje tak, jako ty. Ostatní hráči to třeba nevnímají jako "donucení", to nevíš. Jsou hráči, kteří ban JC třeba uvítají. Když dáváš do pravidel možnost banu mapy, nemůžeš si to pak rozmyslet a říct, že kdo nebanuje tak, jak chceš ty, ojebává turnaj. Jediný důvod, proč by se měly měnit podmínky soutěže za chodu je, kdyby se přišlo na nějakou chybu, o které se dříve nevědělo. Tedy kdyby mt_Wrzosy byla třeba nějak extra zabugovaná a znevýhodňovala některé hráče. Ale to se nestalo. Turnaj bys měl raději rychle dokončit, ať se může začít nový, s novýma mapama, které jsou aktuální i v online lobby.

Si představ, že se hraje mistrovství světa v hokeji, hraje se na velkém hřišti a USA v semifinále prohrává proti Rusku, tak řeknou, že si to neuvědomili, ale že vlastně v NHL se hraje na menším hřišti a NHL je lepší, protože se tam víc potrénuje a oni jsou na to zvyklí, takže se zápas dojede na menším hřišti. No a když Rusové odmítnou, tak po prohře řekne USA, že teda ten jeden zápas nechali velkoryse dojet, ale že určitě zbytek turnaje se dohraje na malém hřišti.

Nebo hraješ turnaj v šachách, předem napíšeš, že existuje strategie, kterou vyměníš svého střelce za soupeřovu věžku, takže budeš ve výhodě. Pak hraješ proti soupeři za půl roku, uděláš tuhle strategii, jsi ve výhodě a on ti napíše, že to teda ne, že si neuvědomil, že sis připravil tuhle strategii, s kterou on nepočítal a proto rozjede hlasování, v kterém budou možnosti, že buď střelec pojede rovně a věžka šikmo, anebo střelci budou začínat v rozích a věžky uprostřed.

avatar Pepix #211115 | 12. 4. 2020 | 11:23

Kdyby ses místo toho fňukání ten MT_Wrzneš naučil sám, tak máš ty tu výhodu a nemusíš nás tady všechny zaměstnávat čtením tvých uplakaných plků.

avatar Scooby #211113 | 12. 4. 2020 | 9:26

Azgarde, já pravidla měnit nechci, ty zůstávají stejná. Jde pouze o nahrazení mrtvého templatu, aby tě soupeř svým banem vždy nemohl donutit hrát to co chce on. Zvlášť když má vyšší rating.
Tohle je teď úplně na hlavu. Hráč s vyšším ratingem vlastně určuje, kvůli té dead mapě,co se bude hrát, ve winnerbracketu 2 zápasy ze 3 možných a v loser bracketu ve všech jeho zápasech. A v grandfinale nemusí ani umět hrát jinou mapu než H3DM1 taky.

Ty vaše kecy, že se nemůže něco měnit v průběhu turnaje jsou sice hezký, ale já nevidím do budoucnosti. Když jsem zakládal turnaj, tak jsem nemohl vědět, že ten template se bude hrát měsíc a pak konec, že se nechytne..
Příště tohle půjde jednoduše ošetřit, tím, že v map poolu bude víc templatů na výběr, než 3, ale teď to je problém.

Tohle není o Headovi, pouze potom co udělal jsem si to uvědomil, že tam je kvůli dead templatu MT_Wrzosy teď díra.

Já teď budu mít kromě zápasů s Headem co má vyšší rating ve všech zápasech stejnou výhodu. Můžu vás stejně jako to udělal Head, donutit hrát to co chci já ve všech zápasech lower bracketu. Už to vidíte? Chápete to konečně? Přečtěte si ty pravidla o tom, kdo banuje první a vyzkoušejte si to.

 
 
1 / 25
další > poslední >>