Přihlášení

trvalé přihlášení
    
Založit nový účet
 

Nastavení filtru

Hráč 1 Hráč 2

Detail záznamu# 167001:030. 9. 2018
 Startovní městoStartovní hrdina Startovní hrdinaStartovní město 
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

věž Aine   Neela věž
Hlavní městoHlavní hrdina Hlavní hrdinaHlavní město
mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek
věž Astral   Neela věž
random velikost     obtiznost
cas4. týden

Screenshoty

screenshot

Komentáře

avatarPepix 30. 9. 2018 | 1:51

Opět klasické naběhnutí do hradu zadními vrátky. Slayer, stejně jako u minulé hry argumentu tím, že "hry bez hlavní bitky nepotvrzuje" v pravidlech to však napsané nemá, a já jsem se hlavní bitvě nebránil ani nevyhýbal, nabízel jsem mu, že se potkáme klidně někde, na což leavnul hru.


avatarLord Slayer 30. 9. 2018 | 2:35

porušení základního pravidla


avatarPepix 30. 9. 2018 | 11:45

můžeš to prosím více rozvést? aby to nezůstalo u tvrzení proti tvrzení.


avatarnaoblaku 30. 9. 2018 | 22:12

Vsimli jste si vy 2 provazci, že v 9 hrách z 10 se objeví vase jméno? No jo, tak se poznají pravi podvodnicci :D


avatarImposieble 3. 10. 2018 | 22:10

je to v sporoch cize pls sa obaja vyjadrite, co sa stalo, preco je to tu...


avatarPepix 4. 10. 2018 | 21:35

Doopravdy to tu je pro-to, že slayer nerad prohrává, což chápu, ale on to tak prostě někdy má, a já mu to nemám za zlé, i přes tento jeho menší nedostatek, je to furt zdaleka nejlepší hráč na hru.
Stejně tak jako dostal od maGeho nebo takhle, prostě když to nemůže skousnout, tak dá hru do sporu.

Jak to bylo, prostě jsme normálně hráli, jako vždycky, ale byla to už asi 3. nebo 4. hra v řadě, kde jsem Slayera porazil a i tím, že jsem mu prostě vjel do hradu, kde měl jenom nějaká hovna, což je trochu slabina skirmishe v kombinaci se slayerovejma pravidlama, protože ten portál je setsakra blízko hlavního hradu a hlídka je většinou hodně silná, a vzhledem k tomu, že se na druhé straně u soupeře nesmí nic moc sbírat, tak se často zanedbává a soupeř na to prohrává, v tomto případě opakovaně slayer. Proto přišel se svoji myšlenkou, asi jako přišel tak se všemi pravidly, co jsou v jeho pravidlech, že když na něco prohraje, tak se to pokusí zakázat, proto visí v zapsaných hrách i jiná hra, kde jsem mu naběhl takhle do hradu, protože si slayer prostě řekl, že hry, kde "nebude hlavní bitva" což blíže nespecifikoval, prostě hry, hry ho zabiju tím, že mu zaberu jeho hrad a budu v něm sedět, potvrzovat nebude, a basta.

Další věc, na kterou se to snažil shodit, aby se prostě nečeho chytil, byla volba mého hrdiny, že i maGe dobře ví, že co si pickne, tak to musí hrát. Jako jediné nadstavbové pravidlo, vyjma těch, které používáme a má je slayer v popisku, je pravidlo se zákazem slow/hase v kombinaci s expertní magii. To s tím picknutým hrdinou, je taková věc, která ještě není úplně zaběhlá a vždycky se explicitně domlouvá a v tomhle případě to bylo tak, že slayer si picknul Neelu, bez toho, aniž bychom domluvili nějaký systém vybírání hrdinů, jako že jeden vybere dva a druhý si z nich jednoho vybere nebo něco, prostě picknul "specialistu" automaticky, a já mu na to řekl, že dobře tedy slayer, když si bereš jediného výrazně lepšího hrdinu z tohoto hradu, tak mi nech, stejně jako minule, vzít si toho na prachy, a že si pak z taverny vyberu nějakého jiného, aby jsem to trochu dorovnal.

Slayer samozřejmě souhlasil a byl spokojený celou hru, až do té doby, než prohrál. Neboť jsme se slayerem, jako je naším zvykem, volali normálně na skypu a pořád se bavili o průběhu hry, kdy i on sám mi říkal, jak mám silného toho hlavního hrdinu, pořád mi opakoval moje staty a kde jsem se bral a tak, jak mě zničí a taková ta klasika, takže jeho námitka na regulérnost hry je pouze chytání se za stéblo tonoucí se mantikory a nic jiného.

Omlouvám se Impossieble i za Slayera, že tohle musíš vůbec řešit/číst, musím ho zas nechat párkrát vyhrát asi nebo něco.


avatarImposieble 4. 10. 2018 | 23:27

slayer, tvoja verzia?


avatarnaoblaku 5. 10. 2018 | 4:04

jak by řekl Alex mentálové


avatarLord Slayer 5. 10. 2018 | 15:28

já nemám verzi. je to ta hra co jsem hráli a Pepix o ni kvůli porušní pravidel přišel. Nic vic.


avatarLord Slayer 5. 10. 2018 | 15:31

Hele "sudí" mě jedno nějaké body nebo žebříček. Tady jde spíš o princip, proč jsou potom nějaké pravidla, když se nedodržují?


avatarImposieble 5. 10. 2018 | 15:43

v akom zneni ste si presne to pravidlo pred hrou dohodli?


avatarPepix 5. 10. 2018 | 16:56

jediné pravidlo navíc, o kterém jsme se domluvili bylo, že nebudeme používat haste/slow při expertní magii, navíc nikde nemáme zakázáno i třeba s vedlejším hrdinou zabírat hrady nebo cokoli, Slayer je úplně mimo a zkouší co může, v pravidlech nic takového napsaného nemá, i když tam toho má fakt hodně.


avatarLord Slayer 6. 10. 2018 | 1:39

Pepixu, co to kecáš? Od první chvíle co to hrajeme je pravidlo, že vybraný hrdina je hlavní. Zeptej se koho chceš. Pokud s tím máš problém, nevidím důvod, proč by jsme to nemohli loadnout a dohrát dle jasných pravidel.


avatarPepix 6. 10. 2018 | 1:44

od první chvíle co hrajeme? mám ti najít nějaké společné hry, třeba přes pár měsíci, kdy jsi vůbec nic takového nedodržoval? přestaň tu všem lhát, normálně jsi prohrál a ještě k tomu o dva parníky, nevím o co se tu zbytečně snažíš


avatarLord Slayer 6. 10. 2018 | 2:06

I maGe "naoblakovi" neuznal hru, když si vzal jiného hrdinu a moc dobře to víš, protože jsi to sám komentoval


avatarPepix 6. 10. 2018 | 9:48

podle mě vůbec nečteš, co jsem psal, stejně tak nevím, proč jsi ještě nepotvrdil tu hru shakti vs jeddite, jo už vím, protože neumíš prohrávat..


avatarPepix 9. 10. 2018 | 2:28

ještě pro upřesnění dodávám moji poslední potvrzenou hru od slayera, kde jsme hráli v úplně stejném obsazení, ještě jsem mu v lobby říkal, že to teda uděláme stejně, že on když má tu neelu, tak já si zase vezmu Aine a pak si picknu někoho v taverně, slayer souhlasil, ještě jsem mu říkal, haha, to vyšlo pěkně, že mám i stejného hrdinu v taverně, jako jsem měl minulou hru a on celou hru, každy den mi koukal na mého Astrala a říkal, jak mám pěkné staty, a kde jsem to nabral a že ho seru. To, že slayer u hry dělá ještě milion dalších věcí, mimo jiné i chlastá vodku, a nedává pozor, na čem se domlouváme, přeci nemohu poté na to doplácet já.., ve hře jsem ho jednoznačně porazil a neměl jsem absolutně žádnou motivaci použít nějakého jiného hrdinu, ještě s vědomím, že bych jednal proti pravidlům.

http://heroes3.cz/hry/?detail=16682&page=1


avatarLord Slayer 9. 10. 2018 | 2:43

no jo, ale to jsme byli domluvení Pepixu, tehdy jsem ti to dovolil. Když ti to jednou povolím, tak to neznamená, že je to precedent.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 2:51

byla to úplně stejná hra, hned další den, v pravidlech jsme mezi těmito dvěma hrami nic neměnili, doufám, že impovi to bude jasné, jak to bylo a dojde mu, že ty prostě jenom schválně koruptuješ hru, protože prostě můžeš, protože se to špatně dokazuje a justice je v takovém případě hodně bezbranná a stojí jenom na nějakém tvém smyšleném tvrzení.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 2:59

ještě, že existuje jasný důkaz toho, že jsi schopný hodit hru do sporů, aniž by jsi měl jakékoli podezření z porušení pravidel, jen pro to, protože nemůžeš porážku skousnout.
http://heroes3.cz/hry/?detail=16650&page=2


Další důkaz pro to, že tvoje tvrzení:
"Pepixu, co to kecáš? Od první chvíle co to hrajeme je pravidlo, že vybraný hrdina je hlavní. Zeptej se koho chceš. "

není pravda, je třeba tahle hra,
http://heroes3.cz/hry/?detail=16661&page=3

kdy jsi si během hry změnil hrdinu na Kyrreho, v době kdy ještě nebylo v pravidlech zavedené, že jsou zakázáni hrdinové s logistikou.
Víš, já jsem ti ty pravidla editoval a pomohl dotvářet, proto je znám lépe než ty, ty jsi si to pak jenom zkopíroval a měl jsi si to přečíst a to jsi taky odbyl.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 3:04

další běžná hra se slayerovo pravidly, kdy neměl problém s mým hrdinou..
http://heroes3.cz/hry/?detail=16655&page=3
slayer tuhle porážku prostě neunesl a proto se snažil najít nějaký jednoduchý způsob, jak tu hru pošpinit..


avatarPepix 9. 10. 2018 | 3:40

navíc veškerá pravidla, se kterými hrajeme, jsou buď napsaná, nebo to jsou nějaká chystaná pravidla, která testujeme, jako například ten mass haste/slow.
to s tím hlavním hrdinou do tohodle konceptu moc nesedí, na jednu stranu píše slayer, jak to hrajeme přeci odnepaměti, na druhou stranu to v pravidlech nebylo, a teď to tam je, hned na prvním místě, náhodou.


avatarH34D 9. 10. 2018 | 9:58

Aha, zajímavé, Pepix opět lhal rozhodčímu, když zatajil, že u této hry se nedomluvil se soupeřem na možnosti vzít jiného hrdinu, bylo to u jiné hry o den dříve shodou okolností se stejným nastavením, chápu-li to správně. Tohle je zapeklitá situace. :)


avatarPepix 9. 10. 2018 | 11:46

vtipné, četl jsi si co jsem psal? jasně jsem uváděl, jak to bylo, to že si tam slayer, ten nesmysl, že tehdy jsme byli domluveni a tak, to je úplná blbost, nic takového, že by mi dal nějakou výjimku se nestalo, v té době jsme ani o žádném takovém pravidle ani nemluvili, to si Slayer vymyslel až v poslední době, a budu rád když přestaneš zase psát pomluvy o tom, že jsem lhal a taková hovna, já nelžu a ty se zase můžeš opírat o svá tutová fakta, že jsi tady četl od slayera, takže vlastně nepomlouváš. vůbec nevíš jak to bylo, tak si prosím kopej do někoho jiného, nebo bych si snad musel myslet, že v sobě pořád něco živíš.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 11:55

jako že se slayer ohání tím, že i přeci maGe to dávno ví, je taky nesmysl, maGe se jednou náhodou zeptal, jestli nějaké takové pravidlo existuje, a slayer si vzpomněl, že možná někdy v nějaké úplně prapuvodni verzi, která se ani nedostala editaci přes naoblaka, možná nějaké takové pravidlo kdysi napsané měl, ale to měl i spoustu jiných nesmyslů, dokonce se mě i na to ptal, co si o tom myslím, a říkal jsem, že takové pravidlo mi přijde už moc omezující a k ničemu. to, že by se mu to v téhle hře hodilo, je prostě čisté jeho výmysl, kdybych o takovém pravidle věděl na začátku hry, samozřejmě, že bych si žádného hrdinů neměnil, to pravidlo by se mu hodilo jenom zpětně, pokud by o něm soupeř nevěděl, už se to stalo několikrát že slayer trval na nějakém pravidle, které si myslel že nějak platí, ale měl ho formulované jinak, třeba s tím hrdinou, který má kouzlo 4. úrovně, když jsem na něj zaútočil 6. týden, tak se dušoval, že myslel v pravidlech až po 7. týdnu, přitom tam měl napsáno 6. týden. jako co mě na slayrovejch pravidelech štve asi nejvíc, je že si je slayer potají upravuje během dnů a už tam dost věcí změnil a odmítá někam sepispvat aktualizace, takže třeba teď to omezení platí pouze na hrdiny s útočný kouzlem lvl 4,tl takže původně co mělo být i hlavně vs jeddite, tak z toho mu jeddite najednou krásně vypadl, taky toho hned využil v naší minulé společné hře, kde mi zabral jedditem hlavní hrad někdy 4-5 týden, a já mu říkám, že to nemůže, a on, že může, že si to v pravidlech změnil.. parádní. teď tam třeba nově změnil, že člověk nemůže zabírat ani exteraky u nepřítele, což mi taky přijde jako nesmysl, proste od té doby, co si to Slayer autonomě upravuje, tam jsou větší a blbosti a stává se to hodně nepřehledné a slayer, místo aby hrál podle svých pravidel snažil se vyhrát normální cestou, tak se častěji a častěji snaží k výhře zneužít svá pravidla. naštěstí v tomhle případě, jak už jsem psal, ten nesmysl s hrdiny v pravidlech neměl a napsal si ho tam až po hře, na což mám screeny.


avatarH34D 9. 10. 2018 | 11:55

Jeden z vás očividně lže a vzhledem k tomu, že je Slayer jeden z nejčestnějších lidí, které jsem v životě potkal a vysvětlil jak to bylo, věřím mu.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 11:59

člověk by řekl, že jste s maGem lepší kamarádi, a že nebudeš mít potřebu, dělat si z něho srandu, každý děláme chyby, maGe, i když mu to třeba trvalo, tak to uznal. Jenom ty si budeš furt myslet, že jsi hrozný správňák a žes nikdy nikoho nepomluvil a že jsi nikomu nikdy neubližoval, ani nikoho nešikanoval


avatarPepix 9. 10. 2018 | 12:09

víš, ono to totiž nebylo jako, hele slayere, když teda si bereš neelu, tak by jsi mi mohl udělat výjimku v pravidel, že bych si mohl vzít jednoho hrdinu a pak si to změnit. to jeho pravidlo bylo v té době ve fázi, kdy se na to maGe jednou omylem zeptal, ani nevím, jak ho to napadlo, jedině že mu slayer kdysi posílal nějaké původní verze pravidel. ale bylo to takové, že jsem mu to jenom oznamovat, prostě když jsme pickovali hrdiny, on si zase zabral neelu, že prostě nebude hrát nic jiného, a já říkám, jo v pohodě, tak já to zase zahraj tak a tak, to bylo v. rámci toho, že si se slayerem povídáme po skypu, nebylo to vůbec vázané žádným pravidlem, jenom jsem mu to oznamovat z dobré vůle, jako se třeba během hry bavíme, jestli už jsi našel důl na kamení a takhle, prostě běžná rozmluva, normalne na to Slayer odvětil něco jako, jo jasně pepixu, mě to je jedno as long as I have nejlepšího hrdinu v hradu.. (anglicky to samozřejmě neřekl), spíš to tak vyznělo z toho jak to říkal, a pak už dál je to historie, Slayer s mojí volnou hrdiny žádný problém neměl, celou dobu věděl kdo je můj hlavní hrdina a žádnou námitku nikdy nevznesl, až do té doby, kdy jsem mu zabral hrad, dokonce ani v té době ne, to říkal, že hry, bez hlavního boje nebude potvrzovat a už to chtěl i dát do pravidel, že se nesmí soupeři zabírat hlavní hrad, a já mu říkal, že to je nesmysl, že to jenom ten skirmish tam má takovou slabinu, hlavně v kombinaci s jeho pravidly, kdy se tou rychlou cestou na druhou stranu mapy vůbec nevyplatí, jít když tam člověk nemůže sebrat prakticky nic. no a časem, když mu došlo, že to je asi nesmysl, dávat hru do sporů, že jsem mu vjel do hradu, tak si vymyslel zase tohle, proste jednoduchá lež, co se strašně špatně dokazuje, stojí mě to XY času, kdy musím stále vysvětlovat, proč mám pravdu a proč to byla úplně běžná poráźka slayra, která byla už teda asi 3. nebo 4. v řadě, prakticky stejným způsobem.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 12:11

do toho prostě musím ještě tolerovat nějakého neukojeného Vojtu, který mi přijde, že v poslední době jenom chodí po různých fórech heroes 3 ligy a po skypu se svojí studenou polívčičkou a hledá, a hledá kde by si ji mohl na můj účet přihřát, vtipné.


avatarLord Slayer 9. 10. 2018 | 12:12

Tak Pepixu
1.k té hře za Ramprt, tu hru jsem nezapisoval já, já hlavního Hera neměnil ten Kyrre byl můj vedlejší kvůli zakázané logistice, a kvůli tomu, že jsem se druhý týden rozbil a vzdal tak jsem neměl možnost ani vědět, že protihráč změnil hlavní hera, kvůli stálému přesouvání armády.
2. Jsem rád, že ses přiznal s tím Infernem, to jsem ani nějak nepostřehl, tím pádem sis opět zapsal hru, kterou jsi prohrál.
Takže používáš dvojí metr, jako včera, neuvědomil jsem si stanu mapy a nechtěně jsem vybral utopii na tvé straně, která byla nepodstatná a ty jsi věděl, že opět nemůžeš vyhrát, tak jsi jen řekl, porušil jsi pravidla a vypl jsi hru s tím, že jsi vyhrál a já to akceptoval, protože jsem udělal chybu. A ty když uděláš chybu, tak se nic neděje? A budeš si zapisovat hry, které jsi vyhrál podvodem viz tvé přiznání u Inferna a teď ten Tower? Pěkně to vědeš synku, pěkně


avatarH34D 9. 10. 2018 | 12:13

Docela mě to baví, ale twn tvůj post je moc dlouhý a zrovna se mi ho nechtělo číst. Věřím, že imp to udělá za mě. :)


avatarKotletka 9. 10. 2018 | 12:36

"..a on, že může, že si to v pravidlech změnil.."

A proto je výhodné před hrou trvat na explicitním domluvení pravidel + případně vyscreenovat. Tedy výhodné pro toho, kdo chce hrát, ne pro toho, kdo chce pak zneužít nedostatečné domluvy.

Už se tu mnohokrát ukázalo, že spory z nedomluvy prostě vznikají. Je zajímavé kolik lidí proti tomuhle pravidlu ligových her (několikrát zmíněno, že na všem je třeba dohodnout se před hrou) v minulosti brojilo.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 16:13

ještě k tomu slayerovi, takže jedině pravidlo, které není napsané v tvých pravidlech a používá se přeci jasně už od začátku, je to s tím. hlavním hrdinou. zajímavé, proč teda nebylo v pravidlech a nikdy jsem o něm neslyšel? pravidla vznikla a donutil jsem ti je si napsat do popisku profilu, aby se právě takovýmto situacím předcházelo, žádné takové pravidlo jsi tam neměl, a kdyby s tím maGe nějak nepřišel, tak by tě to ani nenapadlo, prostě se jenom chystáš stébla, přitom jsi dávno potopený, a podle tvé logiky by mi teda jenom stačilo, abych svého vedlejšího hrdinu nechal někde "omylem zabít" a pak ti zabral tvůj nechráněný hrad.. fakt bizár slayere


avatarLord Slayer 9. 10. 2018 | 17:01

tak ke Kotlet:
nic jsem nezměnil
k Pepixovi:
bylo to první pravidlo co bylo vůbec napsané
A jsem rád, že je tady tolik expertů na pravidla co jsem vymyslel - užasné


avatarPepix 9. 10. 2018 | 19:50

první pravidlo vůbec napsané? ale kde? někde v tvém notýsku doma. Va žádné z verzí, ani těch původních návrhû pravidel, co jsi mi kdy posílal, nic takového nebylo.


avatarPepix 9. 10. 2018 | 19:52

my nejsme experti, na to, jak si jaké pravidlo myslel a vymyslel, ale na to, co je napsané, a na čem jsme se domluvili. když už se potom na něčem domluvíme, a ty po hře řekneš, že to tak nebylo, tak je to těžké a pokud na tom budeš takhle tvrdohlavě trvat, prostě s tebou přestanu hrát.


avatarmaGe 10. 10. 2018 | 13:23

Já jsem se na to jestli startovní = hlavní ptal slayera hned při první hře, řekl mi, že to tak hrajete a od té doby to tak s ním hraju.. pak jsem hrál hru s oblakem a ten mi řekl, že se na takové pravidlo nehraje :) takže jsem sám nevěděl jestli jo nebo ne, bylo mi to nějak jedno, stačilo se na tom před hrou domluvit

jinak oblakovi jsem neuznal hru, protože ve hře použil svitek, ne proto, že měl jiného hrdinu, to mi bylo celkem jedno, to nehrálo roli :)

no nezávidím impovi jeho situaci rozhodovat v této hře :)


avatarPepix 10. 10. 2018 | 14:54

podle mě je to docela jasné, a díky za tvůj příspěvěk o tom, že slayer si opět vymýšlel i s tím neuznáním hry.


avatarLord Slayer 10. 10. 2018 | 20:13

Dík maGe za příspěvek, to s tím neuznáním hry kvůli hrdinovi jsem měl od oblaka. Díky, že jsi to uvedl na pravou míru, byl jsem uveden v omyl.


avatarLord Slayer 10. 10. 2018 | 20:15

Pepixu, když si myslíš, že si vymyslím a lžu, tak fajn. Tím padám není důvod proč se bavit, přece se nebudeš bavit s někým kdo lže. Ozvi se až budeš přesvědčený, že to co jsi napsal není pravda a vymýšlíš si.


avatarImposieble 10. 10. 2018 | 21:22

info v hre # 16701


avatarPepix 10. 10. 2018 | 22:28

nu co se dá dělat, nerozhodutím této hry nás současná situace s nepotvrzováním her proti hráči slayerovi dává do patové situace, která znemožňuje další hraní ligových zápasu s tímto hráčem.
díky slayere, hrával jsem s tebou rád, bývala to sranda, když jsme se na pravidlech podíleli všichni a byla tam alespoň nějaká kontrola nad tím, aby tam nebylo tolik nesmyslů, co si tam teďkon potají přidáváš.
a taky díky impe, nezávidění hodné rozhodování, absurdní situace kdy se nedá už ani nikomu věřit a celou situaci ještě stěžují hráči, kteří si z toto dělají srandu a zbytečně z celé diskuze dělají ještě větší chaos. škoda.


avatarImposieble 11. 10. 2018 | 10:58

vravim nestalo sa, aby sa hraci nevedeli zhodnut, na com sa dohodli...

kazdopadne este raz zdoraznim, ak uz mate hrat idiotsky vela pravidiel, co vam samym kazi hru.. spravte si screen.. normalne si na skype vypiste komplet vsetky pravidla ktore idete hrat(staci skopcit zo slayerovho profilu) obaja pod to napiste ok, a staci jeden ked ma screen...

spravite to tak dve hry a potom si uz len piste - hrame ako vzdy..

ked slayer nieco prida, zasa screen..

ale je to fakt velky idiotizmus...


avatarPepix 11. 10. 2018 | 11:42

právě


avatarchim_chim 11. 10. 2018 | 13:34

:D :D :D

Kterak vykleštit zábavu ze hry více, než rozkrok eunucha.*****ZÁKLADNÍ PRAVIDLA******
(platí pro všechny hry semnou)

________Nastavení hry:________
• Startovní hrad a hrdina jsou směrodatní, vybraný hrdina se stává hlavním po celou dobu hry a jako jediný může napadnout startovní město soupeře
• Mapa: neutrálové strong, povoleny 2 nejrychlejší cesty.
• Obtížnost: expert (160%)
• Tournament rules - vypnuto.
• Hráči mohou kdykoliv požádat o přerušení simultánních tahů. V tom případě hráči dokončí aktuální tah, v kterém po načtení hry není dovoleno cokoli měnit. Výjimkou je uplatnění následujícího pravidla.
• V případě, že modrý hráč neměl v simultánním tahu možnost reagovat na tah červeného, může požádat o restart svého dne. Při restartu dne může modrý hráč změnit jen tu část svého tahu, která bezprostředně souvisí s jeho reakcí na tah červeného hráče.
• Před spuštěním hry si mohou hráči nastavit heslo, aby nedošlo k možnému zneužití savů před ukončením hry.
________Výběr měst a hrdinů:________
• Hráč s nižším aktuálním ELO vybírá první barvu.
• Červený hráč vybírá město jako první. Všechny rasy jsou povoleny. Pří hře s náhodným městem se mohou hráčí domluvit na takzvaném "zabanování" města, které nechtějí hrát. V takovém případě se hra restartuje.
________Přerušení hry:________
• V případě, že je nutné hru přerušit, hráč pokud možno kompletně dokončí svůj tah.
• Za splnění výše uvedené podmínky hráči načítají již dokončený tah (např. autosave), v kterém není dovoleno cokoli měnit.
________Omezení hry:________
• Zakázané skilly : Diplomacie (hráč nesmí pomocí diplomacie přijmout jakoukoliv jednotku).
• Na hledaní Svatého grálu má každý hráč jeden pokus kdykoliv během hry. Nesmí při hře sebrat ani jeden obelisk a může kopat na slepičku.
• Při boji, ve kterém jeden z hráčů na bojišti jen utíká před soupeřem s rychlejší jednotkou, aniž by mu ubíral alespoň kouzlem a snaží se o patovou situaci, se musí z boje vykoupit. Pokud nemá dostatek zlata na výkup armády, musí z boje utéct i za cenu že ztratí celou armádu.
• Kouzlo Dimension door a "hit and run" je možno užít pouze 1x za den. ("hit and run" se rozumí sitace, kdy zakouzlí a následně utíká. Hráč nesmí po kouzlení utéct v prvním kole a následně pak ve stejném kole, v jakém zakouzlil nějaké kouzlo 4. a vyššího stupně.) Příklad: Napadnu soupeře s mouchami, začínám, hodím mu Implosku, on je na tahu, udělá mi nějaké škody.., začíná drhé kolo, já zakouzlím blesk a utíkám.
• Ve stejném městě jako je startovní město hráče, nesmí hráč verbovat bojovníky vyššího než 3. stupně. To neplatí, přijde-li hráč o své startovní město.
________Reklamace mapy________
• Hráč má nárok na jeden restart mapy, na NEzrcadlové mapě, v průběhu prvního herního dne, bez udání důvodu.

******ROZŠÍŘENÁ PRAVIDLA******
(platí po domluvě)

________Omezení hry:________
• Hrdinům, kteří mají specializaci na útočné kouzla 4. levelu je zakázáno útočit na soupeře na jeho území dřív než 1.den 6.týden hry. (2/2/1)
• Taktika (hráč ji může využít v boji proti neutrálním jednotkám, avšak proti soupeři nikoliv).
• Resistence a Logistika (Pokud nastane situace, že si hráč nemůže vzít jiný skill, je to jeho chyba a s tímto hrdinou se nemůže účastnit boje proti soupeři. Hráči si musí pohlídat a sestavovat hrdinovy skilly tak, aby tato situace nenastala. S vedlejším hrdinou je rezistence a logistika povolena, ale hrdinové s těmito skilly nemůžou napadat soupeře a nijak soupeři bránit v cestě nebo zabírání měst). Vedlejšími hrdiny se rozumí všichni ostatní hrdinové kromě hrdiny s aktuálním nejvyšším levelem.
• Smí se kupovat jen hrdinové stejného rodu startovního města.
• kouzla mass slow a mass haste jsou zakázané, stejně jako expert Berserk
• Hrdinové z vězení se mohou vysvobozovat, pouze pokud splňují veškeré podmínky (počet hradů, rasa startovního města), v opačném případě se musí hrdina bezprostředně propustit.
• Nesmí se žádným způsobem kombinovat armáda různých ras na jednom hrdinovi. (Pokud taková situace nastane, musí se hrdina neprodleně armády zbavit - předat jinému hrdinovi/smazat. Za žádných okolností se s takovou armádou nemůže účastnit boje nebo si ji nechat na hrdinovi do dalšího dne.)
• Na každý hrad, který hráč získá, připadá pouze jeden hrdina. Na začátku se nepočítá hlavní hrdina a hráči si tak můžou koupit hned 1.den jednoho vedlejšího hera. (Případně jej po předání armády smazat a koupit si dalšího pokud je stejné rasy).
• Používání svitků je zakázáno. (při sebrání svitku jej hráč neprodleně uloží do hrdinova batohu)
• Pokud jakýkoliv hrdina uteče z boje proti neutrálním jednotkám, může si jej hráč koupit nejdříve popozítří. Pokud se stane situace, že hráč bude muset z boje proti neutrálům utéct 6. den, tak o hrdinu přichází a může si jej koupit pouze pokud se 1. den následující týden objeví v taverně.
• Při vygenerování zrcadla nesmí hráč na území soupeře sebrat ani jeden artefakt. Může pouze sbírat suroviny, zabírat města, zabírat doly. Nesmí ani vybojovávat dračí utopie, dračí věžě, budovy na jakékoliv jednotky(exteráky), silnější graveyardy, mansiony, churchyardy, nic!
• Při hře, kdy nemají hráči stejné hlavní hrady, musí každý 7. den v každém týdnu hry oba hráči svému soupeři poslat 3ks suroviny, kterou potřebují na upgrade 7.lvl. jednotky, jinak prohrají celou hru. Rampart (crystal), Conflux, Necro, Peklo(mercury), Castle, Tower(diamanty), Dungeon, Pevnost, Cove(sulfur). Pokud se stane, že hráč zapomene surovinu poslat, muže loadnout, avšak musí svůj tah zahrát stejně.


Hraním semnou tato pravidla potvrzujete. Děkuji


avatarssgsd 11. 10. 2018 | 18:27

ještě bych tam dodal toto:

další rozšířená pravidla:
(nepovinná, ale doporučená)

1) před hrou, při hře a po hře se tak ztřískat, že pak člověk ani netuší co říká natož hraje
(v případě nouze zatahat za provázek a po skypu a jiných kanálech si vyžádat externí pomoc)

2) následně zaplnit všechny dostupné chaty nekonečnýma pohádkama kdy i Šeherezáda spáchá posmrtně harakiri nad
schopnostma vymýšlet vybájené bláboly

3) po zkolabování, emigraci či akutní hospitalizaci v Bohnicích všech rozhodčích a adminů tak ovládnout ligu a zavést svoje pravidla, o kterých rozhoduje pouze jedna osoba, která si může pravidla jakkoliv měnit dle aktuální potřeby a nálady :-)


avatarPepix 12. 10. 2018 | 0:50

chim_chim, četl jsem na tvém profilu, že by sis i zahrál hru, nedáme někdy?


Odehrané hry# 169111:014. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

věž Aine   Andra věž
random velikost     obtiznost
cas5. týden

# 169091:014. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Valeska   Orrin hrad
random velikost     obtiznost
cas5. týden

# 169071:013. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

zátoka Miriam   Andra zátoka
random velikost     obtiznost
cas3. týden

# 169051:012. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Terek   Ciele hrad
random velikost     obtiznost
cas4. týden

# 169031:08. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

peklo Jeremy   Ayden peklo
random velikost     obtiznost
cas2. týden

# 169011:08. 3. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

kobka Lorelei   Gunnar kobka
random velikost     obtiznost
cas1. týden

# 168871:016. 2. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

bašta Ivor   Valeska hrad
random velikost     obtiznost
cas4. týden

# 168951:027. 2. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

bašta Christian   Gurnisson bašta
random velikost     obtiznost
cas5. týden

# 168971:027. 2. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

zátoka Pyre   Terek tvrz
random velikost     obtiznost
cas2. týden

# 168761:022. 1. 2019
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Tyris   Mephala hrad
random velikost     obtiznost
cas1. týden

 
 
1 / 1578
další > poslední >>