Přihlášení

  Jméno:
Heslo:
  trvalé přihlášení
 
  [Registrovat]

Detail záznamu# 143251:014. 3. 2016
 Startovní městoStartovní hrdina Startovní hrdinaStartovní město 
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Random   Shakti kobka
Hlavní městoHlavní hrdina Hlavní hrdinaHlavní město
mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek
hrad Pyre   Shakti kobka
random velikost     obtiznost
cas2. týden

Komentáře

avatarH34D 14. 3. 2016 19:57
Soupeř se rozsekal o neutrály a pak si shodil net, aby místo opakování boje jel jinam.

Pokud se proti mě někdo zabije o neutrály, nemám problém loadnout, když to přizná, jako chlap. Jenže Hou je prostě mistr arogant a když zrovna nepíše srajdy, tak dělá tohle... Takže to klidně nechám na rozhodčím. :)
avatarHouhou 14. 3. 2016 20:02
Právě jsme spolu dohráli. Neumíš prohrávat.
avatarImposieble 8. 4. 2016 20:50
Ako to dopadlo?
Ak je k tejto hre iny zaznam hodte sem link
avatarHouhou 9. 4. 2016 15:18
Ačkoliv mám v komentářích, že moje hry nerozhoduje rozhodčí, pokud s tím bude soupeř souhlasit, klidně to nechám rozseknout.

Můj popis: Hráli jsme 2sm4d(3), byl jsem, ekonomicky, exterově, armádně, skillově i mapově napřed. Bojoval jsem v druhým týdnu s packem grifů, prosápali se mi v polsedním kole na archery a myslim, že mi jich 6, nebo tak nějak sebrali. Bouchnul jsem do stolu (jakože relativně malinko), spadl mi net, protože ho mám přes kabel, kterej je trochu vyviklanej. Loadli jsme, souboj jsem zopakoval, přebytečné jednotky propustil. Později soupeř vzdal při mojí totální dominanci a pár vteřin poté mi napsal, že jsem ho nasral, že jsem shodil úmyslně hru a neopakoval souboj. A) to bylo tak rychle po hře, že i kdyby to byla pravda, nemohl to v tu dobu vůbec tušit, protože rozhodně nebyl čas na analyzování, takže buď analyzoval během hry, nebo si to vymyslel. B) Nic takového se nestalo a pokud opravdu procházel sejvy, ať už to udělal kdykoliv, tak musí vědět, že to je úplný nesmysl a lež, ostatně stejně jako to, že C) by mi dal load, protože když jsme hráli první hru a natáčeli to na net, tak jsem mu napsal, že v rámci misclicku jsem promrdal 2 barviče do neutrálních potvor a že mě to přivede k totálnímu bankrotu a znehodnocení hry pro video a o nějakým loadu a to i přesto, že rozumný člověk musí vědět, že se jednou potvorou na levelu 1 jsem opravdu na nějaký boj nemířil.

Takže za mě je mi jedno, jestli mi hru rozhodne rozhodčí ku prospěchu, důležité je pro mě, že je H34D člověk co neumí prohrávat, protože pokaždé, když jsem ho v H3 porazil, tak se choval jako prvok a tentokrát kromě nesmyslů co píše po prohře to přestřelil.

Víc k tomu nemám.
avatarH34D 9. 4. 2016 16:45
"bouchnul jsem do stolu a spadl mi net"? To jako vážně? :D Za prvé pokud by došlo k drobnému výpadku netu otřesem kabelu, tak by nespadl Heroes. Když jsi na tahu, můžeš klidně vypojit net na minutu a hra nespadne, dokud jeden z hráčů nedá tah nebo dokud hra sama neověří spojení, což se děje např. když jeden z hráčů jede nějakých 10+ minut a hra napíše "Hráč H34D je aktivní".

Jak to vím? Mám to ozkoušeno, protože když jsem měl kdysi horší připojení, nedostal jsem se k nikomu do roomu, pokud jsem byl za routerem. Takže jsem se kvůli hře připojil napevno do ADSL modemu, joinul room, startnul hru a až potom během tahu jsem vypojil kabel, zapojil se do routeru (aby byl internet přístupný i pro zbytek domácnosti) a když jsem si se soupeřem předával tahy, hra už normálně běžela přes router. Tzn. běžně jsem během tahu vypojoval net na minimálně půl minuty, takže ať mi nikdo nekecá, že záchvěvem kabelu nebo gravitačními vlnami stolu, spadně Heroes včetně gamerangeru. :)

Je pravda, že jsem hru formálně "vzdal", resp. řekl, jsem že na to nemám náladu, ale to jsem právě měl podezření, že tam proběhl cheat, tak jsem po hře okamžitě zkontroloval savy z doby před spadnutím hry, po spadnuté hře, kdy houhou byl jakože offline a pak znova, před a po opakovaném dnu.

Věta "to bylo tak rychle po hře, že i kdyby to byla pravda, nemohl to v tu dobu vůbec tušit" zní guilty as fuck.

Věta "přebytečné jednotky propustil" mi nedává smysl - co si propustil? Těch 21 archerů asi těžko a žádné jiné jednotky by ti hrdinu nezpomalovaly...

Screenshoty mají více než 400 kb, takže pouze linky:
1) http://i.imgur.com/0JpvLvM.jpg
2) http://i.imgur.com/7QVmfVP.jpg

Zde jasně vidíme, že další den tam ten pack gryfů stále je a hrdina Pyre místo toho šel jinam.

PS: Ano, neumím prohrávat, občas se naseru, ale necheatuju, ani vyloženě nenadávám. Když nepočítám tuto hru, porazil si mě jen jednou, takže si nech to "pokaždé" od cesty. :)
avatarHouhou 9. 4. 2016 18:27
To první tvrzení je lež, nebo neznalost. A děje se to běžně. Hraju na tabletu s jedním portem usb, na tom mám redukci a rozbočku na 4 USB, na ní mám redukci z usb na síťovej kabel a z ní mi vede síťový kabel o délce zhruba 6 metrů. Stačí, abych při hře posunul s počítačem, nebo blbě zatáhnul myší a net mi spadne. Vůbec nechápu, jak můžeš hodnotit tohle tvrzení. Například s Kotletkou se mi to stávalo mnohokrát, i když nehrajeme o nic a ani to nikam nepíšem. Navíc, vzhledem k tomu, že jsem na školní síti, tak při výpadku musím projít procesem připojování. Podezření na cheat jsi měl z čeho? Že mi rupla hra jednou, poté, co se spojujeme asi na desetkrát? Neviděl jsi ke mně ani piču, takže analýza? Nebo z čeho si to dovodil? A byl jsi pěkně v loji, bez šance prostě. A psal jsi mi to okamžitě po hře. To by mě zajímalo, jak jsi nastartoval hru a načetl 2 loady. Screenshoty nejsou ze hry. To jsi odfotil po hře a odehrál jsi sám. Takže relevance 0. Radši bys měl poslat video, které jsi tehdy "nenatáčel", nebo sejvy ze hry, ale můžu tomu věřit, když jsi podváděl už při vytváření tohohle screenu? Co ti zabrání to sfikslit, jako screenshoty ze hry? A porazil jsem tě rozhodně vícekrát než jednou a pokaždé jsi to neustál. V tom lžeš taky. Akorát ty původní prohry jsou už víc jak rok(y) staré.

Možná tu někoho přesvědčíš, že hráč co dělá pro výhru vše, včetně výběru nejlepšího hrdiny naprosto pokaždé, i když soupeř hraje random, hráč, co se po hře neumí chovat, když prohraje, hráč o jehož chování je na netu několik vláken a nejsou zrovna lichotivá, má tentokrát pravdu. Ale i kdyby se ti to povedlo a musím říct, že mi to je upřímně jedno, tak my oba dobře víme, že jsi podvedl a to ať už jen u vytváření screenů, analýzy, nebo například tady https://youtu.be/1gW7qo91uig?t=20m29s . Což jsi si ještě sám hodil na net.

Btw. to nejlepší, co můžeš udělat, je omluvit se. A to jak sám kvůli sobě, tak kvůli tomu co v životě děláš, protože lhář a podvodník na takové pozici je horší, než kdekoliv jinde. Choleričnost je jedna věc, ale týdny pokračující podvodné tvrzení je neakpcetovatelné, protože v tom už je úmysl.
avatarLord.Alex 9. 4. 2016 18:32
je fakt, že vytrhnutí kabelu mi asi dvakrát hru shodilo taky, ale už si nepamatuju, zda jsme ve hře zustal a jen okamžitě padl net, nebo mi vypadla i hra.
avatarH34D 9. 4. 2016 19:22
Tak na tyhle sračky už reagovat nehodlám. Screenshoty jsou ze hry, protože mám stále uložené i savy, které klidně rozhodčímu pošlu.
avatarHouhou 9. 4. 2016 19:57
Hlavně bys měl vymyslet výmluvu na to očividný porušení monsters, co jsem poslal, podvodníku. Jak tam ještě rejdíš myší, jestli to za ten podvod stojí, když nemáš peníze.

http://www.sk-gaming.com/forum/12-Warcraft_III/2299396-Have_you_guys_played_against_a_guy_named_H34d
avatarH34D 9. 4. 2016 22:06
Vzpamatuj se a vyjadřuj se k tématu nebo vůbec, nechápu proč sem taháš jiné věci a snažíš se na mě házet špínu. Ve videu vs Ničitel_Prdelí jsem tu chybu udělal nevědomě - snažím se hrát rychle, automaticky jsem klikl na truhlu a nevšiml si, že už leží políčko za hranicí. Kdybych podváděl úmyslně, asi těžko bych z toho pak dělal video a všem to ukazoval, to dá rozum. Udělal jsem chybu, mrzí mě to a řešil jsem to už před pár týdny. Nechápu, co ty se do toho sereš, když se tě to vůbec netýká, to je věc mě a Ničitele_prdelí. K naší hře už ses vyjádřil, já taky, mám screeny i savy pro rozhodčího a tím to hasne, tak to nech být.
avatarHouhou 9. 4. 2016 22:25
Kdybys sem na začátku nepsal ty nesmysly, naprosto nesouvisející se hrou, ani bych se nezmínil. Respektive bych nekoukal na nejkratší video co jsi nahrál na youtube, abych zjistil, že podvádíš. Skoro bych se vsadil, že takovýhle kousky budou ve všech hrách, co hraješ. Co bys tam pak nahrával, že jo. Nenápadně na cizí povrch a rychle zase zpět, ani nepokračuješ. Kdyby sis nevšimnul, ale ty jsi nakouknul a hned zase zpět po původním povrchu. No jistě, to jsi se uklikl. Jsi podvodník. Svoje sejvy si strč za klobouk, pošli mi je a za 20 minut ti tam vygeneruju s časovým posunem na počítači naprosto jinou bitvu a 10 archandělů v mojí armádě a bude to sedět. Jenom si přesypu čas na počítači. Oba víme, že jsi lhář, akorát ty máš tu drzost v tomhle pokračovat. Prohra by tě stála pár bodů ELA, takhle si akorát děláš ostudu. A týká se to i mě, protože pokud jsi podváděl úmyslně s Ničitelem, tak jsi to pravděpodobně dělal i v mých hrách, nebo jsi si na to vybral jenom Ničitele a s ostatníma hraješ fér?

PS: to nejvtipnější na celý týhle story je, že na začátku píšeš, že jsem si shodil net, já k tomu napíšu, že ano, akorát ne naschvál a ty to zpochybňuješ, že se to nemohlo stát, že by to vypadalo jinak.

https://www.youtube.com/watch?v=TPdHMWVJoS8
avatarHouhou 9. 4. 2016 23:10
Btw. myslel jsem, že jsem to smazal, respektive se s novým HD modem začaly nějak divně ukládat sejvy a myslel jsem, že i kdybych to nesmazal, tak to bude přepsaný hrou s Alexem, která pak následovala, ale co čert nechtěl, mám to uložený v kompu a díky tomu jsem si i potvrdil, že to je šméčko. Že mě paměť neklame. Screeny posílám sem http://postimg.org/gallery/3ekssp40k/ a kromě toho konstruktivní kritika tvých screenů. Pokud bych hrál já, tak v hradu jsou už zbylí střelci, u pyre mám u sebe 5 upg. koní ze stájí nahoře a ostatní jednotky by jí nezdržovaly, což je btw. přesně to, jak jsem to reálně zahrál. A btw. to co posíláš za screen a jak tam chytře nezmiňuješ, že se jedná o pack gryfů, kterej porazim s touhle armádou v 11 z 10 případů, je typickej důlaz, že bych se o to nerozsekal ani kdybych měl Downa a jmenoval se Vojtěch, a myslím, že ani ty by ses o to nerozsekal, i když ti v tvé podvodem vyhrané hře zadělala na problémy horda zombie.
avatarH34D 10. 4. 2016 9:16
Tohle už je hodně divné, najednou poskytneš úplně jiné screeny, než mám já. Fakt nevím, co si o tom myslet. Přijde mi zvláštní, že na tom screenu z 1. týdne 7. dne, má Pyre vypotřebovaný tah a přitom se nachází stále poblíž gryfů, kde začala ten den s plným tahem a pluskem. Navíc tam máš 1 serpent fly a heráka Vey, kterého si v mém savu vůbec neměl a nebyl ani v taverně ke koupi, takže nechápu, kde se tam vzal. Stejně jako si osočil ty mě, že jsem si to odehrál v singlu a screeny nafejkoval, tak můžu osočit já tebe - tvými slovy relevance 0.

Já už to fakt nehodlám řešit. Stydím se za to, že si mě vůbec donutil se tady takhle hádat, jsi opravdová hysterka. Stojím si za tím, že nepodvádím, strategie hraju na top úrovni už 12 let a rozhodně si po takové době a nespočtu turnajů nepotřebuju honit ego ve for fun heroes lize.
avatarHouhou 10. 4. 2016 10:49
Toho dalšího hrdinu jsem získal za houfem upg. pikenmenů ve vězení nad gryfy a poslal skautit nahoru s jednou vážkou.I kdybych se těm grifům vyhnul, tak prostě moje armáda nebude 2 neupg. koně a balast okolo, ale minimálně 2 upg. koně, pokud by nebyl cash, ale určitě bych investoval vše do těch koní, pokud by bylo co a ono očividně je. Každý, kdo se mnou déle hraje, tak to ví. Takhle, jak to máš, by to zahrál počítač při loadu single playeru, v kterým bys zkoušel zkoumat, nebo nějaký neumětel. Nebudu držet linku, že jsi musel analyzoval při hře, ale měl by sis zkusit vzpomenout, jestli náhodou jsi někdy neloadoval i třeba po hře v singlu, protože to je podle mě jediná rozumná varianta. V tvých loadech není očividně můj rukopis, takhle já nehraju.

Já jsem několikrát dřív pravidla porušil, ale nikdy jsem se z toho nevykrucoval. A vždy to byla neznalost a nebo nepozornost. Např. když měl Alex kartáč, já o něm věděl a s plnou armádou přehlédl na změně povrchu houf koster v týdnu tři.
avatarImposieble 18. 4. 2016 12:27
ak to mam rozseknut ja, poslite mi obaja savey z hry
(email: jurosunity@gmail.com) a ja si to porovnam

ak h34d vzdal(z akychkolvek dovodov), a obaja to viete, tak to podla mna ani nemusi ist cezo mna...

k tomu netu - ja som hraval na viacerych pripojeniach, aj doma, aj na intraku - na pevno na wifi.. a niekedy mi to spadlo hned, niekedy aj po polminute(ak medzitym nebol preposlany tah) mi to ustalo... takze asi je tam viac viac faktorov a zavisi to hlavne od siete...
avatarEster 19. 4. 2016 10:48
H34D: uz si narazil aj Ty na uraz menom Houhou? si len dalsi zo zastupu playerov, ktorym HH znechucuje hru svojimi cinmi...
avatarHouhou 19. 4. 2016 15:30
H34D si podle mě uvědomil, že se mohlo stát, to co popisuju, tak to nechá vyšumět. To nic nemění na tom, že to co popisuje H34D jsem viděl jako trenér přes kartograf, když jsi podváděla děcko, které jsem nechtěl zatěžovat tvým ubohým podváděním a nesmyslnýma diskusema. Mohla jsi to tehdy přiznat a bylo by to ok. To ty jsi vyhodila hráče z ligy, protože on už hrát na lize nechce.
avatarHouhou 19. 4. 2016 16:13
Btw. nemám problém to sem přímo hodit. Není to nic anonymního, abych to musel posílat emailem. http://www.filedropper.com/h34d

Až tak moc mi o potvrzení té hry nejde, takže jestli se ti to nechce procházet, tak nevadí. Ale aspoň bude jasné, o čem se bavíme a každý se může podívat a porovnat, nakolik je pravděpodobná jaká pohádka.

Jinak, dej si pozor, nejvíc jsem se naučil, když jsem procházel tvoje sejvy s Nightem, takže bys mohl být označen jako tvůrce duplicitních účtů. Pro Ester rozhodně dobrý důkaz.
avatarH34D 19. 4. 2016 16:58
Domněnky o mé osobě si nech pro sebe, já se nevyjadřuju, protože nemám, co nového dodat a na rozdíl od tebe mě nebaví pořád omílat to samé. Každý máme svoji pravdu a svoje savy. Ty si mě zklamal tím, že komunikuješ jak emo čubka, urážíš, očerňuješ, vřískáš, kopeš kolem sebe... Zkrátka u mě nejsi žádný chlap, takže pokud možno už se na mou adresu nevyjadřuj.
avatarHouhou 19. 4. 2016 17:02
Začal jsi si. Sklidil jsi, co jsi zasel. A tentokrát jsi opět začal.

Cituji: "Soupeř se rozsekal o neutrály a pak si shodil net, aby místo opakování boje jel jinam."

"Jenže Hou je prostě mistr arogant a když zrovna nepíše srajdy, tak dělá tohle... Takže to klidně nechám na rozhodčím. :)"

Přidej sejvy a dál se k tomu klidně nevyjadřuj. Za 5 minut tu ty sejvy můžou být. Třeba v tom Imp něco najde.
avatarAntony 19. 4. 2016 17:18
Přiložte sem oba savy ze hry.
Tyto dohady nevedou k ničemu.
avatarEster 19. 4. 2016 17:19
Ó pane rozdvojeny trenere, ci trenovana babicka ste na smiech, to nie je o tom, ze ty ako 12-rocny fagan uz nechces hrat na lige, ale o tom ze to bol tvoj duplicitny ucet, ktory bol spravne zmazany...
ako pisem hraj si tu sam zo sebou a raz stvrtrocne si povedz som sampion-sam sebe saso aj kral...
avatarLord.Alex 19. 4. 2016 17:22
Ester neřeš to , to je tak strašně mimo, že to nemá jakejkoli smysl řešit:) absolutně to nech bejt a někdy se ozvi. gabba gabba hey
avatarHouhou 19. 4. 2016 17:31
Zesměšňováním a invalidními argumenty ze sebe ten podvod nesetřeseš. Oba víme, co jsi udělala.

Ano, Alex tě bude podporovat, možná H34D, možná ještě někdo, ale sama víš, co jsi udělala, ty malá podvodnice.
avatarEster 19. 4. 2016 17:48
si strasne tupy, len si dalej vymyslaj svoje story...
co to bude nabuduce, tvoj pes Boby sa bude hrat na hrdinu?
avatarHouhou 19. 4. 2016 17:56
Asi jsi si nevšimla. Na Alexe, ač ho nemám rád, jsem si nic nevymyslel, na H34D jsem si nic nevymyslel, jen jsem spekuloval, na nikoho dalšího jsem si nic nevymyslel. Akorát ty jsi obětí mých výmyslů. Taková náhoda. A co čert nechtěl, vztekáš se u toho poměrně dost. A navíc se vyjadřuješ k věcem, o kterých nemáš ani páru, jako bys na tom měla zájem. Kdybys mlčela, mohlo se na to zapomenout. Pauzu jsi si po tom podvodu dala dost dlouhou, tak už to mohlo vyšumět.
avatarEster 19. 4. 2016 18:11
jediny kto tu rozhadzuje rucickami a pritom sam je multipodvodnik si ty :), mne si ukradnuty, ja mam ine veci na starosti ako sa tu dozadovat pozornosti a hadat sa so vsetkymi ako ty, pricom ani netusis, ze nemas pravdu

nech uz napises cokolvek toto je moj posledny prispevok k Tebe ako uchylnej teme, panuj si tu na strankach kym ta tebou spominany cert neuchyti... evidentne si nepochopil ani jeden moj prispevok :)
avatarHouhou 19. 4. 2016 18:14
Píšeš k témě, která se tě netýká a jsem ti ukradený. Tím jsi tomu dala korunu, tak pápá.
avatarNicitel Prdeli 19. 4. 2016 19:26
Ehm ja ani nevim zes podvadel ve hre se mnou :D
Ale budiz ti odpusteno ...
avatarHouhou 20. 4. 2016 22:43
Lel Ničiteli, to jsi na to musel zapomenout, že podváděl v tvojí hře, když jste to řešili.

Cituji: "Udělal jsem chybu, mrzí mě to a řešil jsem to už před pár týdny. Nechápu, co ty se do toho sereš, když se tě to vůbec netýká, to je věc mě a Ničitele_prdelí."

Že jsi tady nevypeskoval pani podvodníkovou, že se jí tato hra netýká.

Můžeš už poslat ty sejvy, nebo jak dlouho to bude ještě trvat? Moje tu jsou už déle jak den, ani jsem je neschovával do emailu, tak se pochlap a posílej.
avatarH34D 21. 4. 2016 8:43
Ty vole, ty musíš být to nejotravnější děcko na světě, jdi už konečně do hajzlu a nepiš mi. 1) To že jsem vzal jednu truhlu při neúmyslném porušení monsters jsem řešil s člověkem, který mě na to upozornil jako první (Lord.Alex), na Nicitele_prdelí kontakt nemám a na GR jsem ho od naší hry neviděl online, takže s ním jsem zatím neměl možnost to řešit. 2) Savy jsem poslal ještě dříve než ty rozhodčímu na mail, tak jak si on o to žádal.
avatarGaborn 4. 5. 2016 22:33
Co se tu nestane za dobu mojí nepřítomnosti :) Omlouvám se všem, kdo se mnou chtěli hrát, ale poslední dobou sem zaneprázdněn, až to není hezký. Hlavně se omlouvám Alexovi, s ním sem hrál vždy velmi rád. Prvně sem měl porouchaný počítač a teď mám času tak málo. Snad se tu zase jednou zaseknu :)
avatarLord.Alex 4. 5. 2016 23:47
V pohodě amigo, nehraj tolik ten hazard a radši si dej hru někdy, ale v KUSE!!! :) jinak ikdyz sme ti vzdycky nadávali že meleš moc, tak si byl vždycky fér. po takovejhle zkušenostech to člověk ocení mnohem víc:)
avatarNiven 5. 5. 2016 22:57
Hou tímto si svoje kvality dokázal. Myslím, že jako chlap jsi to měl přiznat a necpat to sem do ligy. Ale hold tvá volba. Tím jsi ukázal všem co jsi za typ.
Prosím neodpovídej.
avatarNicitel Prdeli 9. 5. 2016 21:54
Nevim mozna sem na to zapomel a mozna me to az tolik nesere. Taky se mi to jednou stalo, sice me kvuli tomu zhateoval Antony ale je mi to jak rikam u riti :)
avatarImposieble 12. 5. 2016 19:39
Ahojte..

pozeral som tie savei(mam od oboch hracov) .. a verzia, ze hou po nacitani zahral suboj s grifami znovu sa uznava.

taktiez ma o 6 archnerov menej, takze ak ich pred tym stratil 6, tak ich po nacitani a odohrani boja ferovo prepustil.

h34d - ten save po leave - bol spraveny po tom, co mu nabehol houov disconed(cize na zaciatku tahu) .. co znamena, ze houov predosly tah(kedze bol modry) bol anulovany a zahral ho automaticky comp.. preto odklon od grifiek a dost nelogicke pohyby koni...

sedi to aj casovo(je tam presne hodinovy posun, niekto mal na compe ine casove pasmo alebo nezmeneny cas;)

to, ci hou fakt tresol do compu a odpojil si kabel(po nie najlepsie zahratom boji) .. sa spatne posudit neda, ta verzia sa mi zda sice komicka, ale tak nejak jej aj tak verim:)

Ak je teda hlavny problem v tom, ze hou po leave nezahral rovnaky tah a nesiel na griffiny, tak to rozsekavam v houov prospech.

ta hra sa kazdopadne hrala dalej - co aj skoncilo vitazne pre houa, kazdopadne si to premyslite este raz, ci Vam ten super este za tu hru stoji... ja teraz ked malo hravam, tak sa mi to zda ako uplna banalita.. cize vidiskutovat, dat si pauzu a potom dalej hrat.. hracov tu je dost malo, h3 je stara hra, takze ako verny fanusik klasiky treba takuto hru hodit za hlavu a uzit si tie dalsie:)

v pohode sa sem este vyjadrite pred tym, nez to odkliknem
avatarHouhou 14. 5. 2016 19:18
Díky Impe za tvůj čas, mám vlastně celkem štěstí, že jsem Heroes odinstalovával normálně a nemazal komplet, protože jinak bych ty sejvy už nikdy nenašel a vlastně i štěstí, že se mi podařilo najít, co s tou hrou dělá everydaysaver.

Ke stejnému výsledku jsme se mohli propracovat normální konverzací, ale to by se nesměl pan Head po hře vytočit, sprostě mi nadat, odpojit se a napsat to, co je v prvním komentáři.

Dál jsem to možná přehnal, ale co už, není normální někoho nařknout z cheatování, bezdůvodně mu nadávat, aniž by tě zajímalo, jestli to nemohlo být jinak.

Hrát minimálně do září spíš nebudu, pak uvidíme.

Btw. nevím Impe, jestli si ještě pomatuješ na tu hru věže proti městu, kde jsi měl dvě věže, já kartáč. Myslím, že tušíš, jak řeším tyhle situace a že se to do tohohle kolotoče dostává jen s některými hráči.

Víc k tomu nemám, díky za tvůj čas a hru tu klidně nech a ani nepotvrzuj, ať je vidět výsledek a postup, jakým pan Head řeší prohru a pád hry a načtení počítačem a po 2 dnech podezření na podvod, které mohl zjistit výhradně z autosejvu, který mu vygeneroval komp, v době, kdy jak sám říkal, neměl nejmenší důvod vzdávat, protože na tom nebyl zas tak špatně.

Cituji: "Je pravda, že jsem hru formálně "vzdal", resp. řekl, jsem že na to nemám náladu, ale to jsem právě měl podezření, že tam proběhl cheat, tak jsem po hře okamžitě zkontroloval savy z doby před spadnutím hry, po spadnuté hře, kdy houhou byl jakože offline a pak znova, před a po opakovaném dnu."

Už se ani nebudu ptát, kde se vzalo to podezření, když ke mně neviděl a pád hry bývá součástí hry, nebudu se ptát, proč až po dvou dnech, nebudu se ptát, proč u některých střihů z videí má pan Head střih až dávno po začátku tahu, jako by někam překlikával. Nebudu se ptát, proč mi napsal téměř okamžitě po hře, že jsem ho nasral. V tomhle nechci pokračovat, nechť si na to odpoví každý sám.

Za mě rozřešeno a díky.
avatarH34D 15. 5. 2016 19:03
Dobrá, dobrá, situace se vyjasnila. Ke hře můžu jen dodat, že prohru přijímám, ale přijde mi dost podivné, když někdo po špatném souboji dá pěstí do stolu a může si to zkusit znova. Snad tady nevznikne precedens typu "ou, neutrálové dostali morálku a bouchli mi do střelců, to si radši vypojím net a zkusím to znova".

Naštěstí drtivá většina hráčů v této lize nepatří mezi nechutné, úlisné manipulanty a bezpáteřní sráče jako je Hou, takže věřím, že tohle dělat nebudou. Hou je u mě lidský odpad, kope kolem sebe jak pubertální čubka, dává podpásovky, argumentuje jak 12 leté dítě a za to všechno u mě skončil. Já nepodvádím a jediné s čím jsem měl problém, je že jsem tady 2-3x neúmyslně porušil pravidlo monsters na cesty. Za to jsem se omluvil, hru to neovlivnilo, ale holt Hou na tom vystavil celou kauzu.
avatarHouhou 15. 5. 2016 22:30
Jenom se ti směju, ty klubíčko neštěstí.

Odehrané hry# 164521:018. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

soutok Brissa   Solmyr věž
random velikost     obtiznost
cas3. týden
# 164511:017. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

peklo Ignatius   Solmyr věž
random velikost     obtiznost
cas3. týden
# 164501:015. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Valeska   Gelare soutok
random velikost     obtiznost
cas5. týden
# 164471:014. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

kobka Jeddite   Gundula tvrz
random velikost     obtiznost
cas6. týden
# 164491:014. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

hrad Valeska   Jeremy zátoka
random velikost     obtiznost
cas5. týden
# 164481:014. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

peklo Sephinroth   Valeska hrad
random velikost     obtiznost
cas4. týden
# 162181:07. 4. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

zátoka Miriam   Bron pevnost
random velikost     obtiznost
cas4. týden
# 164461:010. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

bašta Aeris   Thorgrim bašta
random velikost     obtiznost
cas5. týden
# 164451:010. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

soutok Monere   Tazar pevnost
random velikost     obtiznost
cas4. týden
# 164441:09. 6. 2018
moralka barva_vitez

mesto_vitezmesto_ramecek hrdina_vitezhrdina_ramecek   hrdina_vitezhrdina_ramecek mesto_vitezmesto_ramecek moralka barva_porazeny

věž Rissa   Daremyth věž
random velikost     obtiznost
cas5. týden
strana 1 z 1538
    další > poslední >>